OEM ODM DDR5 16GB Masaüstü Bellek RAM
Toplu sipariş ve OEM/ODM özelleştirmelerini destekliyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin.
| Bellek türü: | DDR5 |
| Kapasite: | 16GB |
| Sıklık: | 4800 / 5600 / 6000 / 6400MHz |
| Yonga: | SAMSUNG/Hynix/Micron |
| Voltaj: | 1.25V |
| Soğutucu: | Alüminyum |
| Kanal: | Tek/Çift/Dörtlü |
| Garanti: | 3 yıl |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
- Ürün Özellikleri
- Daha Fazla Bilgi
Ürün Özellikleri
PMlC güç yönetim çipi, kilitleme voltajını reddeder
)n-board PMlC akımı izleyebilir, voltaj eğiminin ve seviyesinin yapılandırılabilirliğini artırabilir, güç yönetimi yükünü azaltabilir ve sistemin kararlılığını iyileştirebilir.MlC, daha sağlam ürün performansı sağlamak için oyuncular için voltaj desteğini kilitlemez.
Daha Fazla Bilgi
kalıp üzerinde ECC hata düzeltme mekanizması
Her 5 bit veri için 8 bit ECC depolama alanı sağlayan DDR128 Ram destekli RAS yonga üstü EcC, bellek dizisini birim hatalarından korur ve sinyal kararlılığını artırır
İndir
2026-03-17