OEM ODM DDR5 16GB 4800MHz Masaüstü Bellek RAM
Toplu sipariş ve OEM/ODM özelleştirmelerini destekliyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin.
| Bellek türü: | DDR5 |
| Kapasite: | 16GB |
| Sıklık: | 4800MHz |
| Yonga: | SAMSUNG/Hynix/Micron |
| Voltaj: | 1.1V |
| Soğutucu: | Alüminyum |
| Kanal: | Tek/Çift/Dörtlü |
| Garanti: | 3 yıl |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
- Ürün Açıklaması
- Özellikler
- Ürün Özellikleri
- Daha Fazla Bilgi
- Başvurular
Ürün Açıklaması
**DDR4 16GB 4800MHz RAM: Hız ve Kapasite Sınır Tanımıyor**
16 MHz hızında çalışan 4 GB yüksek hızlı DDR4800 RAM ile sisteminizin performansını artırın. Bu modül, çoklu görevler ve zorlu uygulamalar için önemli bir kapasite sunarken, inanılmaz 4800 MHz frekansı daha akıcı oyun deneyimi, daha hızlı veri işleme ve gelişmiş yanıt hızı için muazzam bir bant genişliği sağlar. Uyumlu anakart/CPU ve XMP/DOCP profil etkinleştirmesi gerektirir. En yüksek DDR4 performansını arayan oyuncular, içerik oluşturucular ve ileri düzey kullanıcılar için idealdir.
Özellikler
Dizi | ddr5 | Dizi | |
Kapasite | 16GB | Sıklık | 4800MHz |
Gerilim | 1.25V | Parçacıklar | Sk/ hynix/ Micron |
Zamanlama | 46. sınıf | Pin | 288 |
Ürün boyutu | 137x6.5x37 | Uygulanabilir model | Masaüstü bilgisayar |
Ürün Özellikleri
DDR5, yüksek performans sağlayan yeni nesil bir bellektir. Sıkı parçacık seçimi.
Oyunculara güçlü performans desteği sağlamak için mükemmel hız aşırtma performansına sahiptir
Daha Fazla Bilgi
Süper düşük zaman dizisi, oyun savaş alanına hakim
Güçlü hız aşırtma potansiyeline sahip ultra düşük zaman serileri, daha konforlu bir oyun deneyimi sunmak için çığır açan veri aktarım hızı.Oyuncular savaş alanında yenilmez.
İndir
2026-03-17