OEM ODM DDR4 8GB 2666MHz Masaüstü Bellek RAM
Toplu sipariş ve OEM/ODM özelleştirmelerini destekliyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin.
| Bellek türü: | DDR4 |
| Kapasite: | 4GB |
| Sıklık: | 2133 / 2400 / 2666 / 3200MHz |
| Yonga: | SAMSUNG/Hynix/Micron |
| Voltaj: | 1.2V / 1.35V / 1.5V |
| Soğutucu: | Alüminyum |
| Kanal: | Tek/Çift/Dörtlü |
| Garanti: | 3 yıl |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
- Ürün Açıklaması
- Özellikler
- Ürün Özellikleri
- Daha Fazla Bilgi
- Başvurular
Ürün Açıklaması
1. Bu, 2666 MHz hızında çalışan 8GB DDR4 bellek modülüdür.
2. Standart performans sağlar ve günlük bilgisayar ihtiyaçları ve temel çoklu görev için sağlam bir seçimdir
Özellikler
Dizi | DDR4 | Dizi | |
Kapasite | 8GB | Sıklık | 2666MHz |
Gerilim | 1.2V | Parçacıklar | Sk hynix/Micron |
Zamanlama | 19-19-19-43 | Pin | 288 |
Ürün boyutu | 137x6.5x37 | Uygulanabilir model | Masaüstü bilgisayar |
Ürün Özellikleri
8V standart voltajla 4 MT/s hızında çalışan 2666GB DDR1.2 bellek.*
Daha Fazla Bilgi
DDR4, DDR3'ten daha hızlı ve daha fazla güç tasarrufu sağlıyor.
- Uyumluluk için DDR4 destekli anakart/CPU gereklidir.
İndir
2026-02-28