JUHOR DDR5 RGB Star Domain RAM bellek Beyaz ve siyah
JUHOR, yeterli stok ve hızlı teslimata sahip üreticidir
1.DDR5 8GB 2 Adet toplam 16GB; 16GB 2 Adet toplam 32GB
2.Bu bellek masaüstü bilgisayarlar için kullanılır.Herhangi bir sorunuz varsa, çevrimiçi müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
3.Mesajınızı gördükten sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.Anakartınızın RAM bellekle uyumlu olup olmadığından emin değilseniz, online müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
4. Fabrika doğrudan satış JUHOR, özelleştirilebilir, doğrudan gönderim, toptan ve perakende, çevrimiçi müşteri hizmetlerimiz
| Bellek türü: | DDR5 |
| Kapasite: | 32GB |
| Voltaj: | 1.25V |
| Toplu iğne: | 288 iğne |
| Soğutucu: | Alüminyum |
| Sıklık: | 4800MHz / 5600MHz / 6000MHz / 6400MHz |
| Kanal: | Tek/Çift/Dörtlü |
| Garanti: | 3 yıl |
| sertifikasyon: | ROHS/FCC/CE |
| Kurşun zamanı | 3-7 İş günü |
- Ürün Açıklaması
- Özellikler
- Ürün Özellikleri
- Daha Fazla Bilgi
- Başvurular
Ürün Açıklaması
JUHOR, yeterli stok ve hızlı teslimata sahip üreticidir
1.DDR5 RGB 16GB 2 ADET toplam 32GB
2.Bu bellek masaüstü bilgisayarlar için kullanılır. Herhangi bir sorunuz varsa, çevrimiçi müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
3.WMesajınızı görür görmez size geri dönüş yapacağız.Anakartınızın RAM bellekle uyumlu olup olmadığından emin değilseniz, online müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
4.Fabrika doğrudan satış JUHOR, özelleştirilebilir, doğrudan gönderim, toptan ve perakende, çevrimiçi müşterimiz
Özellikler
| Dizi | Yıldız Alanı RGB Beyaz ve siyah | ||
| Kapasite | 8GB x2 adet, toplam 16GB 16GB x2 adet, toplam 32GB | Sıklık | 4800MHz 5600MHz 6000MHz 6400MHz |
| Gerilim | 1.25V | Parçacıklar | SAMSUNG Mikron |
| Zamanlama | 40-40-40-77 | Pin | 288 |
| Ürün boyutu | 16x13x1.5 CM | Uygulanabilir model | Masaüstü bilgisayar |
Ürün Özellikleri
Kararlı ve uyumlu
Tam boyutlu ışık kılavuzu şerit tasarımıyla RGB aydınlatmayı bile etkileyen Brilliant, hayranlıkla bakmanızı sağlar.
İnce işçilik, güçlü "çekirdek"
Yüksek kaliteli bellek yongalarının sıkı seçimine bağlı kalın
ve her bellek parçacığı güçlü bir "çekirdek" yaratmak için sıkı testlerden ve taramalardan geçirilmiştir.
XMP2.0 tek tuşla hız aşırtmayı destekler
3000MHz'in üzerindeki ürünler Extreme Memory Profile bellek sertifikasyon standardını destekler, Blos'ta karmaşık manuel ayarlar yapmaya gerek yoktur
Tek tıklamayla XMP ile kolayca overclock yapabilir, ideal performans deneyimini yaşayabilirsiniz.
Bilgisayarınızın anakartının ram bellek uyumluluğundan emin değilseniz, istediğiniz zaman online müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi





İndir
2025-11-21