OEM ODM DDR4 8GB 3200MHz Masaüstü Bellek RAM
Toplu sipariş ve OEM/ODM özelleştirmelerini destekliyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin.
| Bellek türü: | DDR4 |
| Kapasite: | 8GB |
| Sıklık: | 2133/2400/2666/3200/4000MHz |
| Yonga: | SAMSUNG/Hynix/Micron |
| Voltaj: | 1.35V |
| Soğutucu: | Alüminyum |
| Kanal: | Tek/Çift/Dörtlü |
| Garanti: | 3 yıl |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
- Ürün Açıklaması
- Özellikler
- Ürün Özellikleri
- Daha Fazla Bilgi
- Başvurular
Ürün Açıklaması
Bu 8GB DDR4 RAM modülü 3200 MHz'lik daha hızlı bir hızda çalışır.
Özellikler
Dizi | ddr4 8gb | Dizi | |
Kapasite | 8gb | Sıklık | 3200MHz |
Gerilim | 1.35V | Parçacıklar | Sk/ hynix/micron |
Zamanlama | 18-22-22-42 | Pin | 288 |
Ürün boyutu | 137x6.5x37 | Uygulanabilir model | Masaüstü bilgisayar |
Ürün Özellikleri
Daha yüksek hız, daha hızlı veri aktarımı sağlayarak oyun, uygulamalar ve zorlu görevler için geliştirilmiş performans sunar. Daha yüksek hız, daha hızlı veri aktarımı sağlayarak oyun, uygulamalar ve zorlu görevler için geliştirilmiş performans sunar.
Daha Fazla Bilgi
AMD ve Intel'i destekler
İndir
2026-01-16