OEM ODM DDR4 32GB 3200MHz Masaüstü Bellek RAM
Toplu sipariş ve OEM/ODM özelleştirmelerini destekliyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin.
Parametre Tablosu
| Bellek türü: | DDR4 |
| Kapasite: | 32GB |
| Sıklık: | 2133 / 2666 / 3200MHz |
| Yonga: | SAMSUNG/Hynix/Micron |
| Voltaj: | 1.35V |
| Soğutucu: | Alüminyum |
| Kanal: | Tek/Çift/Dörtlü |
| Garanti: | 3 yıl |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
- Ürün Açıklaması
- Özellikler
- Ürün Özellikleri
- Başvurular
Ürün Açıklaması
Bu 32GB DDR4 RAM modülü 3200 MHz'lik daha hızlı bir hızda çalışır.
Özellikler
Dizi | DDR4 | Dizi | |
Kapasite | 32GB | Sıklık | 3200MHz |
Gerilim | 1.35V | Parçacıklar | Sk /hynix/micron |
Zamanlama | Pin | 288 | |
Ürün boyutu | 137x6.5x37 | Uygulanabilir model | Masaüstü bilgisayar |
Ürün Özellikleri
Daha yüksek hızı, daha hızlı veri aktarımı sağlayarak oyun, uygulama ve zorlu görevler için gelişmiş performans sunar.
İndir
2025-06-13